Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 8:30 SC Franeker MO15-1 VV Oosterlittens MO15-1
4 dec 8:45 Zeerobben JO13-2 VV Oosterlittens JO13-2
4 dec 8:45 Zeerobben JO10-3 VV Oosterlittens JO10-1
4 dec 9:00 VV Oosterlittens JO13-1 Gorredijk JO13-1
4 dec 9:00 VV Oosterlittens JO11-1 Mulier JO11-1
4 dec 9:00 fc Harlingen JO8-1 VV Oosterlittens JO8-1
4 dec 9:00 VV Oosterlittens JO8-2 SC Franeker JO8-1
4 dec 9:00 VV Oosterlittens JO8-3 Blauw Wit '34 JO8-5
4 dec 10:15 VV Oosterlittens JO9-1 Zeerobben JO9-3
4 dec 10:30 VV Oosterlittens JO15-1 SC Berlikum JO15-1
4 dec 10:30 VV Oosterlittens JO12-1 SDS JO12-1
4 dec 10:30 LAC Frisia 1883 JO11-4 VV Oosterlittens JO11-2
5 dec 10:30 LAC Frisia 1883 2 (zon) VV Oosterlittens 3 (zon)
5 dec 11:00 LAC Frisia 5 (zon) VV Oosterlittens 4 (zon)
10 dec 20:00 Blauw Wit '34 VR1 VV Oosterlittens VR1
10 dec 20:30 VV Oosterlittens VR1 GAVC VR1
10 dec 21:00 ST WWS/Warga VR1 VV Oosterlittens VR1
10 dec 21:30 VV Oosterlittens VR1 Blauw Wit '34 VR2
11 dec 8:45 FVC JO8-3 VV Oosterlittens JO8-3
11 dec 9:00 VV Oosterlittens JO13-2 SC Franeker JO13-3
11 dec 9:00 AVC JO11-1 VV Oosterlittens JO11-1
11 dec 9:00 VV Oosterlittens JO10-1 Scharnegoutum'70 JO10-2
11 dec 9:00 VV Oosterlittens JO8-1 Makkum JO8-1
11 dec 9:00 SDS JO8-1 VV Oosterlittens JO8-2
11 dec 9:00 VV Oosterlittens MO11-1 SC Joure MO11-1
11 dec 10:30 VV Oosterlittens JO11-2 SJO DFC JO11-2
11 dec 10:30 VV Oosterlittens MO15-1 Workum MO15-1
11 dec 11:00 SJO Warga WWS JO17-1 VV Oosterlittens JO17-1
11 dec 11:30 S.C. Stiens JO15-2 VV Oosterlittens JO15-1
11 dec 12:15 Akkrum JO13-1 VV Oosterlittens JO13-1
11 dec 12:15 vv Sneek Wit Zwart JO12-2 VV Oosterlittens JO12-1
12 dec 10:30 LSC 1890 3 (zon) VV Oosterlittens 2 (zon)
12 dec 10:30 VV Oosterlittens 4 (zon) Warga 3 (zon)
12 dec 11:00 VV Oosterlittens 3 (zon) vv Sneek Wit Zwart 3 (zon)
12 dec 14:00 Friesland 1 (zon) VV Oosterlittens 1 (zon)
15 dec 19:00 VV Oosterlittens JO17-1 Noordbergum JO17-1
18 dec 9:00 SJO DFC JO15-1 VV Oosterlittens JO15-1
18 dec 9:00 VV Oosterlittens JO13-1 Balk JO13-2
18 dec 9:00 SC Bolsward JO13-2 VV Oosterlittens JO13-2
18 dec 10:30 VV Oosterlittens MO15-1 Heerenveense Boys MO15-2
18 dec 13:45 FC Burgum JO17-2 VV Oosterlittens JO17-1
19 dec 10:00 fc Harlingen 4 (zon) VV Oosterlittens 4 (zon)
19 dec 11:00 MKV'29 2 (zon) VV Oosterlittens 2 (zon)
19 dec 11:00 fc Harlingen 3 (zon) VV Oosterlittens 3 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!