Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 nov 19:30 VV Oosterlittens MO17-1 SJO AVC/Tzummarum MO17-1
2 dec 19:00 VV Oosterlittens VR18+3 SDS VR18+1
2 dec 19:30 VV Oosterlittens VR18+2 Makkum VR18+1
2 dec 20:00 Workum VR18+1 VV Oosterlittens VR18+1
2 dec 20:00 Mulier VR18+1 VV Oosterlittens VR18+2
2 dec 20:00 Tzummarum VR18+1 VV Oosterlittens VR18+3
2 dec 20:30 VV Oosterlittens VR18+1 Oudega VR18+1
2 dec 20:30 VV Oosterlittens VR18+2 Zeerobben VR18+1
2 dec 20:30 VV Oosterlittens VR18+3 ST Dronrijp/Foarut VR18+1
2 dec 21:00 vv Sneek Wit Zwart VR18+1 VV Oosterlittens VR18+1
2 dec 21:00 Wykels Hallum VR18+1 VV Oosterlittens VR18+3
2 dec 21:30 VV Oosterlittens VR18+1 ONS Sneek VR18+1
2 dec 21:30 Arum VR18+1 VV Oosterlittens VR18+2
3 dec 8:45 Leovardia JO12-2JM VV Oosterlittens JO12-1
3 dec 8:45 FC Burgum MO13-1 VV Oosterlittens MO13-1
3 dec 9:00 VV Oosterlittens JO13-1 Heerenveense Boys JO13-2
3 dec 9:00 VV Oosterlittens JO9-1 fc Harlingen JO9-1
3 dec 9:00 Harlingen JO9-2JM VV Oosterlittens JO9-2
3 dec 9:00 VV Oosterlittens JO9-3 Blauw Wit '34 JO9-7
3 dec 9:00 VV Oosterlittens JO8-2 SC Franeker JO8-3
3 dec 9:30 SJO DFC JO11-1 VV Oosterlittens JO11-1
3 dec 10:05 VV Oosterlittens JO10-1 SC Bolsward JO10-2
3 dec 10:15 VV Oosterlittens MO9-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1
3 dec 10:30 VV Oosterlittens JO17-1 Minnertsga JO17-1
3 dec 10:30 Mulier JO8-1JM VV Oosterlittens JO8-1
3 dec 11:00 fc Harlingen MO17-1 VV Oosterlittens MO17-1
3 dec 11:15 VV Oosterlittens JO15-1 ST IJVC/Blauwhuis JO15-1
4 dec 10:30 fc Harlingen 3 (zon) VV Oosterlittens 3 (zon)
4 dec 11:00 VV Oosterlittens 4 (zon) Blauwhuis 3 (zon)
4 dec 11:30 VV Oosterlittens 2 (zon) Terschelling 2 (zon)
4 dec 14:00 VV Oosterlittens 1 (zon) Geel Wit 1 (zon)
10 dec 8:45 SC Franeker JO9-3 VV Oosterlittens JO9-3
10 dec 9:00 SC Bolsward JO13-1 VV Oosterlittens JO13-1
10 dec 9:00 VV Oosterlittens JO11-1 St. Jacob JO11-1
10 dec 9:00 SC Bolsward JO9-1 VV Oosterlittens JO9-1
10 dec 9:00 VV Oosterlittens JO9-2 LAC Frisia 1883 JO9-3
10 dec 9:00 VV Oosterlittens JO8-1 Blauw Wit '34 JO8-5
10 dec 9:00 Tzum JO8-1 VV Oosterlittens JO8-2
10 dec 9:00 VV Oosterlittens MO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO13-1
10 dec 10:00 SJO DFC JO10-1 VV Oosterlittens JO10-1
10 dec 10:00 LAC Frisia 1883 JO9-4 VV Oosterlittens MO9-1
10 dec 10:15 Beetgum JO17-1 VV Oosterlittens JO17-1
10 dec 10:15 St.Annaparochie JO15-2 VV Oosterlittens JO15-1
10 dec 10:30 VV Oosterlittens JO12-1 SJO DFC JO12-2
10 dec 10:30 VV Oosterlittens MO17-1 SC Bolsward MO17-1
11 dec 11:00 VV Oosterlittens 3 (zon) Nicator 2 (zon)
11 dec 12:00 fc Harlingen 2 (zon) VV Oosterlittens 2 (zon)
11 dec 12:00 Friesland 5 (zon) VV Oosterlittens 4 (zon)
11 dec 14:00 Bakkeveen 1 (zon) VV Oosterlittens 1 (zon)
17 dec 10:00 St.Annaparochie JO13-1 VV Oosterlittens JO13-1
17 dec 10:15 VV Oosterlittens JO9-2 FVC JO9-3
18 dec 11:00 VV Oosterlittens 3 (zon) Warga 3 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!