Twitter logo   Facebook logo

Hoofdsponsor V; Makelaardij Kaspers & Schingenga

We introduceren graag het vijfde lid van de nieuwe Hoofdsponsor Groep "Skouder oan Skouder"

Advies en Makelaarskantoor Kaspers en Schingenga uit Leeuwarden van eigenaar Harry Kaspers uit Jorwerd

Het team van adviseurs van Kaspers – Schingenga bestaat uit Harry Kaspers en Douwe Schingenga. De adviseurs hebben al meer dan 25 jaar ervaring in de financiële dienstverlening en zijn al sinds 1998 werkzaam in de makelaardij. Door hun juridische, fiscale en bedrijfseconomische kennis te combineren met kennis van onroerend goed zijn ze de ideale partner voor u en de ideale gesprekspartner voor uw accountant.

Deskundig en betrokken!

Graag zijn ze bereid om in een vrijblijvend persoonlijk gesprek  met u over de mogelijkheden te spreken van de diensten in uw specifieke situatie.

Voor meer info - klik hier

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter