Twitter logo   Facebook logo

Hoofdsponsor IV; Walda Installatie

We introduceren graag het vierde lid van de nieuwe Hoofdsponsor Groep "Skouder oan Skouder"

Walda Installatie uit Franeker

Dit installatiebedrijf is eigendom van Jan Pieter Walda uit Welsryp. Jan Pieter heeft zelf jaren in het eerste elftal van VVO gespeeld en zijn beide broers Paulus-Yde en Ewoud spelen nog steeds in VVO1

Jan Pieter is als ZZP-er begonnen in Welsryp en is een aantal jaren geleden verhuisd naar een nieuw pand in Franeker. Inmiddels is hij uitgegroeid tot een allroud installatiebedrijf met meerdere werknemers in dienst (waaronder broer Paulus-Yde). 
Jan Pieter en zijn werknemers hebben ruim 25 jaar ervaring op het gebied van: water-, gas, c.v.- en elektrische installaties, sanitair, airconditioning, installatie en onderhoud. In het bedrijf werken de meest vakkundige medewerkers, zowel in de woningbouw, renovatie en utiliteitswerk als onderhoud en service. 

Voor meer info - klik hier

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter