Twitter logo   Facebook logo

Hoofdsponsor III; D. Bouma keukenmontage en interieurbouw

Hierbij introduceren we het derde lid van de nieuwe Hoofdsponsor Groep "Skouder oan Skouder"

Durk Bouma keukenmontage en Interieuwbouw uit Easterlittens

Durk is al bijna zijn hele leven actief binnen VVO. Eerst als spelend lid en later als ouder actief als trainer/leider. Een echte VVO man!

Durk is al jaren actief in de keuken en interieur branche. Eerst als werknemer en al meer dan 10 jaar als zelfstandige. Hij kan u van A - Z van dienst zijn bij de keuze van een keuken tot het plaatsen. Neem dus eens contact met hem op. Hij kan u op een uiterst professionele wijze van dienst zijn en kwalitatief hoogwaardig werk voor u verrichten

U kunt hem bereiken op 06 48704042

 

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter