Twitter logo   Facebook logo

03 Maart: Protocol verantwoord sporten

Vanaf 3 maart zullen de nieuwe landelijke richtlijnen ingaan en zullen trainingen worden hervat. Buiten mag iedereen tot en met 26 jaar op sportaccommodaties in teamverband blijven sporten zonder dat ze anderhalve meter afstand in acht hoeven te nemen. De competitie ligt wel stil, onderlinge wedstrijden binnen de eigen club zijn toegestaan. Iedereen vanaf 27 jaar mag alleen sporten op anderhalve meter afstand en alleen individueel of in teamverband met niet meer dan twee personen. Wedstrijden zijn niet toegestaan, kantines, douches en kleedkamers zijn gesloten. Er geldt een avondklok tussen 21.00 uur en 04.30 uur. Zodra sporters van 13 jaar en ouder het veld verlaten na het sporten, moeten zij weer 1,5 meter afstand tot elkaar houden. Voor mensen met klachten blijft het advies thuis te blijven en zich te laten testen. 

Volledig KNVB-protocol:
https://nocnsf.nl/media/4049/protocol-verantwoord-sporten-v030321.pdf

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter