Twitter logo   Facebook logo

Coop Tolsma Statiegeld actie

VV Oosterlittens doet van 1 april tot 1 juli mee aan de statiegeld actie van Coop Tolsma te Winsum. Door het statiegeld te doneren aan VVO, gaat dit bedrag rechtstreeks naar onze vereniging. Sterker nog, Coop Tolsma verdubbelt dit bedrag
 
Uw donatie komt goed terecht. We zullen de opbrengst van deze actie gebruiken om onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Het doel is om per komend seizoen alle leiders en trainers een nieuwe Coachjas te beschikking te stellen…… Nadat alle leden afgelopen seizoen nieuw in de kleding zijn gestoken, is het dus nu tijd voor de vrijwilligers
 
We danken u voor uw donatie!
 
Bestuur en Jeugd Commissie
VV Oosterlittens

» Berichtenarchief

Volgende wedstrijd VVO 1

Competitie
Afgelast ivm Corona-maatregelen

18 oktober 2020, 14.00 uur
Sportpark Tred 'iene


   vs. 

Wedstrijdsponsor:

 


Agenda

Twitter