Twitter logo   Facebook logo

VVO en hoofdtrainer verlengen met een jaar

We zijn als bestuur van VV Oosterlittens zeer verheugd om te kunnen melden dat hoofdtrainer Marc van Hiel ook volgend seizoen de trainer zal zijn. Het contract is wederom met een jaar verlengd en zo gaan we voor seizoen 2020-2021 het derde seizoen in.

Zowel het bestuur, de selectie en de begeleiding van VVO1 staan volledig achter de trainer. Ook Marc heeft het zeer naar de zin in Oosterlittens en ziet voldoende potentie en uitdaging om er volgend seizoen nog een jaar aan vast te knopen.

Mooie berichten zo voor de feestdagen dus! Nu eerst maar even een korte winterpauze in en genieten van de vrije dagen. En dan in 2020 er weer vol tegen aan om de doelstelling (handhaving in derde klasse) te bewerkstelligen

Fijne feestdagen

Bestuur VV Oosterlittens

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter