Twitter logo   Facebook logo

Zondag VVO-Boornbergum in Wirdum

Zondag 9 juni speelt VV Oosterlittens de beslissingswedstrijd in de nacompetitie voor promotie naar de derde klasse. De tegenstander is een bekende, nml SC Boornbergum. Beide ploegen kwamen elkaar reeds in de reguliere competitie tegen. In deze verhouding staat Boornbergum er iets beter op, namelijk een keer winst en een gelijkspel. Ook eindigde Boornbergum een positie hoger op de ranglijst, maar dit kwam met name vanwege de slechte derde periode van VVO

Zondag is een wedstrijd op zich en de strijd ligt volledig open. VVO heeft nml afgelopen zondag aangetoond er weer te staan zodra het nodig is. Er werd thuis met maar liefst 5-1 gewonnen van VVK uit Groningen

De wedstrijd wordt zondag gespeeld op neutraal terrein, dit zodat niemand in het voordeel is. WWS uit Wirdum is bereid gevonden om de accomodatie beschikbaar te stellen. Al vast dank daar voor!

We rekenen op grote steun vanuit Littens en omgeving. Dit zodat alle ingrediënten aanwezig zijn om een prima seizoen met een hoofdprijs af te sluiten. Tot Pinksterzondag in Wirdum 

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter