Twitter logo   Facebook logo

Overlijdensbericht Bouwe Roodbergen

Woensdag 3 april jl is overleden onze jeugdtrainer en leider Bouwe Roodbergen. Onze gedachten zijn bij zijn vrouw Froukje en zoon Wietse Rienk en andere naaste familie. Het zeer plotseling overlijden van Bouwe is voor allen een grote schok

Alle trainingen voor de komende dagen zijn afgelast en komend weekend zullen we stilstaan bij het overlijden. Voor de wedstrijden zal er een minuut stilte worden gehouden en er zal gespeeld worden met rouwbanden.

Het team JO-15, waar Bouwe leider en trainer van was, zal het komend weekend niet in actie komen

» Berichtenarchief

Volgende wedstrijd VVO 1

Competitie

20 oktober 2019, 14.00 uur
Sportpark Tred iene - Easterlittens

 vs.  

Wedstrijdsponsor:

Scharringa Administratie - Wjelsryp


 


Agenda

Twitter