Twitter logo   Facebook logo

VVO1 wint de eerste periode!

Afgelopen zondag heeft VVO1 de eerste periode gewonnen zonder zelf in actie te komen. Directe concurrenten Surhuisterveen en Boornbergum moesten nog een inhaalwedstrijd tegen elkaar spelen. Om de periode te winnen mocht Surhuisterveen niet winnen, in alle ander gevallen was de periode voor VVO. Na 90  minuten stond er een eindstand van 2-2 op het scorebord.

De winst van de periode houdt in ieder geval in dat de mannen van Marc van Hiel aan het einde van het seizoen nog een toetje hebben, namelijk de nacompetitie. Alleen bij een kampioenschap is dit uiteraard niet het geval. Maar de weg naar de titel is nog lang......

Zondag 10 februari start VVO meteen met een kraker in en tegen Irnsum, de huidige nummer 2 op de ranglijst.

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter