Twitter logo   Facebook logo

Zondag laatste thuiswedstrijd 2018

VVO is met een mooie en bijzondere reeks bezig. Na 6 winstpartijen op rij en een gelijk spel van vorige week is VVO al sinds begin oktober ongeslagen (laatste verlies was thuis tegen Surhuisterveen). VVO is dan ook de trotse koploper van de vierde klasse B

A.s. zondag mag er aangetreden worden, in de laatste thuiswedstrijd van dit kalenderjaar, tegen een ouder bekende. Om 14.00 uur is FC Harlingen de tegenstander. Na een aantal jaren komen we deze tegenstander weer tegen, al zal door verjongingen bij Harlingen dit voor VVO een "nieuwe" tegenstander zijn.

VVO kan zich bij winst de winterkampioen noemen. Er staat dus voldoende op het spel voor de ploeg van trainer Marc van Hiel. 

Heren, heel veel succes toegewenst.

Wedstrijdsponsor:

» Berichtenarchief