Twitter logo   Facebook logo

Rene Faber weer een week dichter bij de eindzege!

Een super weekend voor Oosterlittens. De drie teams die in actie kwamen, allemaal thuis, behaalden alle drie een keurige overwinning. Voor het 1e was dit al weer de derde op rij en lijkt, ook het 4e haalde alweer de 2e overwinning op rij. De jongens van het 4e blijken mooi weer voetballers, want nu de temperaturen stijgen komen ook de resultaten.
 

Wedstrijd                                       Uitslag          Doelpuntenmakers
Oosterlittens 1 – SC Terschelling              3 – 1                      E Walda (2x) & PY Walda
Oosterlittens 3 – St Jacob 2                        3 – 2                      SP Zijlstra (2x) en T Visser
Oosterlittens 4 – SC Bolsward 3                3 – 1                      Y Strobl, D Rob & B Smink                          
                                                                                             
Gele Kaart
J de Bakker, T Gerlofsma en G Scharringa
 
Als jongste deelnemer behaalde Bram alweer voor de tweede keer de hoogste weekscore. Een keurige prestatie van deze jongeman!
 
In het algemeen klassement bereide Rene Faber zijn voorsprong iets uit en is hierdoor weer een week dichter bij de eindoverwinning. Verder kwam de rest van de top zeven weer dichter bij het podium en hierdoor blijft het dan ook nog zeer spannend wie op het podium zullen eindigen.
 
Klassement
 

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter