Twitter logo   Facebook logo

Meindert met Heegerop weekwinnaar!


Een zeer slecht weekend voor de teams van Oosterlittens, alweer was het slechts alleen het 2e dat wist te winnen. De andere teams verloren hun wedstrijden, waarbij het 4e zelfs twee wedstrijden verloor…
 

Wedstrijd                                       Uitslag          Doelpuntenmakers
Sint Jacob 1 - Oosterlittens 1                      3 – 1                      AJ Visser
Renado 2 - Oosterlittens 2                          0 – 2                      J de Jong & H Postma
Oosterlittens 4 – Nieuweschoot 3           0 – 7                     
Oosterlittens 4 – SWZ 5                                1 – 9                      Mohammed                     
                                                                                             
Gele Kaart
PS Scharringa & Mohammed
 
Het blijft zeer spannend in de top 5 van het klassement met vele positiewisselingen. Deze week was het Jokertje die door een mindere score van de 2e plek naar de 5e plek zakte. Waardoor de andere coaches allemaal een positie stegen, waarbij voor Meindert ook nog de hoogste weekscore was weggelegd.
 
Klassement
 

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter