Twitter logo   Facebook logo

VVO doet weer mee met de Rabobank Clubkas Campagne - STEM NU!!!!!!!

V.V. Oosterlittens doet mee aan de Rabobank Clubkas Campagne van de Rabobank. Leden van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland kunnen tussen woensdag 28 maart en vrijdag 6 april stemmen uitbrengen op hun favoriete clubs. Hoe meer stemmen een club krijgt, hoe hoger de bijdrage. U steunt ons toch ook?
 
Hoe kunt u stemmen?
Het is voor VVO belangrijk om zoveel mogelijk stemmen te krijgen. Wij kunnen de bijdrage van De Rabobank namelijk goed gebruiken. Het zou fantastisch zijn als u, uw familie en vrienden helpen bij het realiseren van dit doel, door op ons te stemmen tijdens de Rabobank Clubkas Campagne.
 
Alleen voor leden van de Rabobank
Dit kan alleen als u lid bent van Rabobank Leeuwarden-Noordwest Friesland. Maar let op: niet iedereen met een Rabobankrekening is automatisch lid van de bank. Via Rabo Internetbankieren kan onder het tabblad 'Mijn gegevens' worden opgezocht of iemand al lid is. Het lidmaatschap is kosteloos.
Leden van de Rabobank ontvangen in maart per post hun stemcode en de link naar de stemsite.
 
Meer informatie?
Kijk voor meer informatie over het lidmaatschap en de Rabobank Clubkas Campagne op
www.rabobank.nl/lnwf.
 
Kom in actie!
Beslis mee van 28 maart t/m 6 april en help onze club.

Alvast bedankt voor uw steun!
 
Met vriendelijke groet,


V.V. Oosterlittens


 

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter