Twitter logo   Facebook logo

Marc van Hiel nieuwe trainer VV Oosterlittens

Het bestuur van VV Oosterlittens kan met trots de nieuwe trainer presenteren. Met ingang van het seizoen 2018/2019 wordt Marc van Hiel de nieuwe hoofdtrainer van VVO. Van Hiel zal de huidige trainer Klaas Wittermans dus na dit seizoen opvolgen.

Van Hiel is op dit moment trainer van derde klasser SC Bolsward (zo.) Hij is aan zijn derde seizoen bezig in Bolsward. Daarvoor is hij ook hoofdtrainer geweest bij RKO en Heeg. Van Hiel is reeds zeer bekend met onze vereniging, aangezien hij woonachtig is in Jorwert. Ook heeft hij in het verleden wel tegen ons gestreden met Bolsward

Van Hiel laat zich het beste omschrijven als een man met grote passie voor het voetbalspel. Hij is zeer gedreven, energiek en wil graag attractief en aanvallend spel laten zien.

Wij wensen Marc nog veel succes toe in Bolsward voor de tweede seizoenshelft en begroeten hem graag vanaf volgend seizoen binnen onze vereniging

» BerichtenarchiefAgenda

Twitter